.
Příhlášení | | |

VÍTKOVICE CYLINDERS a.s.

Největší světový výrobce bezešvých ocelových lahví, tlakových nádrží, vysokotlakých akumulátorů a mlecích koulí

 


 

 VŠB - TU Ostrava

VŠB – Technická univerzita Ostrava, univerzita, která už 170 let mění současnost a budoucnost technických a ekonomických oborů. Je vzdělávací institucí, kde výuku zajišťuje 7 fakult. Jednou z nejstarších fakult je Fakulta strojní, která oslavila 70. výročí od jejího založení. V současné době na fakultě studuje přes 2 100 studentův českém nebo anglickém jazyce.

 

 

 

Strojírny a stavby Třinec, a.s.

 

Významná strojírenská společnost, zaměřená na zakázkovou strojírenskou výrobu a stavební činnost. V oblasti strojírenské výroby je zaměřena na výrobu technologických celků zejména pro hutnictví, válcovny, koksovny a trubkárny. K dalším výrobkům patří průmyslové jeřáby, tlakové nádoby, výkovky a hutní válce.
 

Modul praxí a stáží

Přihlaste se na praxi či stáž u členů NSK. Formulář pro přihlášení naleznete po klepnutí na symbol výše. 


Spolupracujeme


Projekt s podporou MSK

 

S podporou Moravskoslezského kraje jsme v prosinci 2023 zahájili přípravu pro zpracování projektu „Zpracování strategie a plánu transformace strojírenských podniků Národního strojírenského klastru v MSK s důrazem na průmysl 4.0“.

 Projekt "INO"

 

S podporou Moravskoslezského kraje jsme v květnu 2016 zahájili řešení projektu „Inovační strategie NSK 2017“ (INO). Obsahem projektu INO je rozpracování inovačních námětů ze zásobníku námětů projektu STRAK, vygenerování nových námětů na inovace a uspořádání příslušných konferencí, workshopů a konzultací.

 

V rámci projektu jsou v přihlášených firmách prováděny firemní workshopy o generování a vyhodnocování inovací metodou ITS.  


Kontaktní informace

Národní strojírenský klastr, z.s.
Kotkova 384/4, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Tel: +420 595 957 008
E-mail: klastr@nskova.cz


NSK

Přístup do provozovny klastru a k jeho zařízením a činnostem je umožněn členským subjektům Národního strojírenského klastru za transparentních a nediskriminačních podmínek.
 
TOPlist